2017 Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

2017 Dolgu Topuklu Ayakkabı Modelleri

Pelin Ayakkabı dolgu topuk modelleri arasında, bu yılın ruhuna uygun, zarif tasarımlara yer verilmiştir. Ayak için uygun formda üretilen modeller,  yürüme esnasında rahatsızlık oluşturmamakta, hatta düz taban bir ayakkabıya göre çok daha düzgün bir yürüyüş ve duruş söz konusu olmaktadır. Bu yılın modellerinde çapraz atkılı modellere ağırlık verilmiştir.

Daha çok ayağın üst kısmını sararak yürüyüş esnasında kendinizi güvende hissettiren modeller tasarlanmıştır. Bu modellerin pek çok rengini bulabilmeniz mümkündür. Özellikle genç bayanların tercih etmiş olduğu renkli tasarımların yanı sıra, çapraz bağları bulunmayan, topuklu bir babet gibi düşünülebilecek modeller de mevcuttur.

Bu modeller özellikle sade ve şık olmayı seven bayanların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Kot tekstil malzemesi ile tasarlanmış sade dolgu topuk ayakkabılar oldukça asil bir duruş için idealdir.

Dolgu Topuk Ayakkabılar

Özel davetlerin, düğünlerin vazgeçilmezi olan topuklu ayakkabılar, kadın anatomisinin dişiliğini vurgulamak için tercih edilebilecek en ideal seçenekler olarak karşımıza çıkıyor. Özel tasarımları ile ayağınızı, ayak bileklerinizi ve bacaklarınızı daha da zarif gösteren Pelinin ayakkabıları, bu yılın ruhuna uygun modellerini satışa çıkarmış durumda.

Yaz aylarının en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden bir tanesi de dolgu topuk ayakkabı modelleri olmakta. Dolgu topuk ayakkabı bir çok bayan tarafından sevilerek giyilmekte. Bu tarz ayakkabılar genellikle platform topuk özelliğinde olup hem boyu daha uzun gösterme hem de rahat bir yürüyüş sağlama açısından tercih edilebilecek en güzel modeller. Dolgu topuk ayakkabı modellerinin yüzlerce renkte, şık, sade, sevimli ya da abartılı modelleri mevcut.

Rahat ve Şık Dolgu Topuk Tasarımları

Topuğun tamamen yerle temas ediyor olması sebebi ile çok rahat bir yürüyüş imkanı sağlayıp aynı zamanda ayakları rahatsız etmeyen dolgu topuk tasarımlar daha önceden topuklu ayakkabı giymemiş ve yeni yeni topuklu ayakkabı giymeye başlayan bayanlar tarafından tercih etmektedirler. Dolgu topuklu ayakkabı modellerinin bilekten bağcıklı ya da bağcıksız modelleri bulunmaktadır.

Bilekten bağcıklı modeller genellikle kısa eteklerin altına kombine edildiklerinde hoş gözükmektedirler. Ancak bilekten bağcıklı ayakkabı modelleri bacak boyunu kısa gösterdiğinden boyu kısa olan bayanlar bilekten bağcıklı ayakkabı modellerini tercih etmemelidirler.

Dolgu Topuk Ayakkabılar İle Yapılabilecek Kombinler

Dolgu topuk ayakkabı modellerinin bağcıkları ve atkıları çeşitli renk ve desenlerde olabildiği gibi bu ayakkabıların yüksek topukları da rengarenk desenlerde olabilmektedir. Topuk kısımları renkli çiçeklerle süslenmiş ya da düz renk olabilen modeller mevcuttur. Geçtiğimiz dönemlerde ve halen de en çok moda olan ve sevilerek giyilen dolgu topuk modelleri hasır dolgu topuk modelleridir. Bu modellerin topuk kısımları hasır ipliklerde doldurularak bayanların beğenisine sunulurlar.

Bu tip modeller oldukça şık ve sadece olmakta ve kıyafet kombinasyonu ile birlikte etnik bir hava yaratmak için kullanılabilmektedirler. Etnik kombinlerin bir diğer vazgeçilmezi olan tahta dolgu topuk ayakkabılar, tahta takılar ile kombinlemek için oldukça ideal seçeneklerdir. Özellikle dantel uzun ya da kısa elbiseler ile hasır ya da tahta topuklu ayakkabıları tercih edebilirsiniz.

Gece ve Gündüze Özel Dolgu Topuk Ayakkabılar

Dolgu topuk ayakkabılar bilinenin aksine, şık davetler için bile tercih edilebilirler. Elbette bunun için sizin kıyafet ayakkabı kombinasyonu konusunda başarılı olmanız önemlidir. Ancak rugan malzemeden üretilmiş, ışıltılı, püsküllü ve taşlı dolgu topuk ayakkabıları, rahatlıkla gece davetleri ve düğünler için tercih edebilirsiniz.

Hem bohem hem de şık stillere uyum sağlayan dolgu topuklu ayakkabı tasarımlarının tümünü Pelin Ayakkabı modelleri arasında bulabilmeniz mümkün.

 

15 thoughts on “2017 Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.