2017 Topuklu Ayakkabı Modelleri

2017 Topuklu Ayakkabı Modelleri

Yıllar geçmesine rağmen hanımların ilk tercihi olan topuklu ayakkabılar ve bu modelin doğru kombinleri hakkında fikirler sunalım istedik. Gece davetlerinde ve özel günlerde sıklıkla tercih ettiğimiz topuklu ayakkabıların birçok modeli bulunmaktadır. 2017 topuklu ayakkabı modelleri hakkında ve bu modellerin hangi kıyafetler il giyilmesi gerektiği konusunda gelin hep birlikte yolumuza ışık tutalım. Anlatımımıza ilk olarak son yılların en moda ayakkabısı olan stiletto ayakkabıdan başlayalım. Bu ayakkabının ağır davetlerde bizleri temsil edeceğiniz düşününce doğru kombin edilmesi gerektiğini de biliyoruz. Örnekler verelim, siyah bir sade elbise tercih etmişseniz bu kıyafetinizin altına mutlaka açık renk, yani cırlak bir renk kullanmalısınız. Lakin elbiseniz desenli veya birkaç renkten oluşuyorsa altına siyah bir stiletto kullanabilirsiniz. Eğer katılacak olduğunuz davet gece daveti ise, kırmızı, siyah, bordo, gri ve buna benzer sakin renkte stiletto tercih edin. Gündüz katılacak olduğunuz davette ise yaz renklerinin tamamını kullanabilirsiniz. Bir diğer seçenek olan platform topuk ayakkabıyı ise, nişan, düğün, kına, özel partilerde tercih etmelisiniz. Duruşundaki heybeti ve asaleti ile her kıyafetinize uyacak olan bu ayakkabının topukları rahat yürüyebilmeniz için kalındır ve sizi daha zarif göstermek amaçlı uzundur. Canlı renklerde tasarlanmış olan bu modeli sizin için önemli gün ve gecelerde rahatlıkla giyebilirsiniz.

Evet, 2017 topuklu ayakkabı anlatımlarımıza günlük hayatınızın her saatinde giyebileceğiniz, çokta şık duran bir diğer model, yumurta topuk ayakkabı ile devam edelim. Özellikle iş kadınlarının gündelik tercihlerinde bulunan bu modelin, kullanımı da şıklığı kadar ön plandadır. Çalışan hanımlar gün boyu hep zarif, hem de rahat edebilecekleri bir ayakkabı isterler. Yumurta topuklu ayakkabı ise hanımlara bu iki isteklerini de bir çırpıda verebilecek tasarımda üretilmişlerdir. Pantolonların altına, diz altı elbise ve eteklerin altına giyilebilecek bu modelin çok fazla da renk seçeneği buluyor. Çizme ve bot olarak da kullanılabilecek bu rahat topuklu ayakkabı gün boyunca sizlerin ayaklarınızı yormadan günü tamamlattıracak konfor sahibidir. Yumurta topuk ayakkabıyı kapalı veya açık nalımlar tercih edebilirler. 2017 bir diğer moda olan ayakkabısı ise, mantar topuk ayakkabıdır. Bu model genellikle özel günlerde giyilir ve uzun elbiseler ile kullanılır. Özellikle resmi davetlerde kullanılan bu modelin her rengi de mevcuttur. Ucu açık ve kapalı olmak üzere birçok modeline rastlayabileceğimiz bu ayakkabının yazlık ve de kışlık modelleri de vardır.

2017 topuklu ayakkabı modellerinden olan iki diğer ayakkabımızın anlatımı ile yazımıza devam edelim. Yıllardır hanımlar tarafından tercih edilen bir diğer ayakkabımız, apartman topuk dediğimiz modeldir. Bu modelin taban ve topuk kısmında uygulanan denge sebebi ile günün her saatinde rahat bir kullanım sağlayacağı kesin bir sonuçtur. Genellikle pantolonlu kıyafetlerin altına daha çok yakışan bu modeli, her hangi bir gezmede kullanabilirsiniz. Yazlık ve kışlık olarak tasarlanmış olan modellerinin tamamı hem rahat, hem de çok şık tasarımlardan oluşmaktadır. Evet, sizler için hazırlamış olduğumuz topuklu ayakkabılar arasında yer alan bir diğer model, dolgu topuk ile fikir sunmaya devam ediyoruz. Yılın en moda rengi olan pembe doldu topuk ayakkabı günlük gezmelerinizde hem ayağınızın sağlığını koruyacak, hem de sizi şık gösterecek bir modeldir. Yazlık modeller arasında farkı tasarımlarını bulabileceğiniz dolgu topuk ayakkabıların, kış ve diğer mevsimler için hazırlanmış olan pek fazla seçeneği de var. Uzun elbise ve eteklerinizin altına giyebileceğiniz bu modelin, çok fazla renk seçeneği de mevcuttur.

Yılbaşına az bi zaman kalmasına rağmen pelin ayakkabı italyan, fransız, portekiz ve türkiye moda tasarımcılarının 2017 topuklu ayakkabı modellerini moda defilelerine şimdiden hazırlandığını sizlere duyurmakla kalmayıp 2017 topuklu ayakkabı modellerini sizlere sunuyoruz. Yılbaşından önce pelin ayakkabı dan 2017 model topuklu ayakkabılardan vücut yapınıza uygun olanı bulacağınızdan ve çevrenizdekilere farkı yaşatacığınızdan şüpheniz olmasın. 

Pelin ayakkabı 2017 Topuklu ayakkabı modellerini onlarca renk ve model seçenekleriyle ayakkabı tutkunlarına sunuyor.

Çok özel bir davete katılacaksınız, elbiseniz hazır ancak hala ayakkabınızı bulamadıysanız gardırobunuzda bulunacak bir çift ayakkabı sizin kurtarıcınız olacaktır. Nasıl dediğinizi duyar gibiyiz. Eğer (ten rengi) tonlarında bir ayakkabınız varsa ise hiç kaygılanmayın! Sezonun modası topuklu ayakkabıları kırmızıdan, siyaha, pudradan, maviye birçok renk ile rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Diğer bir seçenek dore veya lame rengi ayakkabılardır. İster taşlı ister taşsız olarak tercih edebileceğiniz ayakkabı modellerini pembeden, yeşile, saks mavisinden, kırmızı ve siyaha birçok renk ile kombinleyebilirsiniz.Ayakkabınız ile aynı renkte bir küpe ya da kolye tercihiniz şıklığınızı tamamlayacaktır.

leopar-desenli-siyah-yuksek-topuklu-ayakkabi

taslı burnu acık topuklu ayakkabı


siyah-bilekten-bag%cc%86li-burnu-kapali-topuklu-ayakkabi

saten-siyah-burnu-ac%cc%a7ik-topuklu-ayakkabi

kirmizi-burnu-ac%cc%a7ik-platform-topuklu-ayakkabi

gri-burnu-kapali-tas%cc%a7li-topuklu-ayakkabi

burnu-ac%cc%a7ik-topuklu-ayakkabi

2017-su%cc%88et-siyah-burnu-ac%cc%a7ik-platform-topuklu-ayakkabi

2017-pudra-fiyonklu-platform-topuklu-ayakkabi
2017-burnu-kapali-pullu-topuklu-ayakkabi 2017-burnu-kapali-platform-topuklu-ayakkabi
2017-bordo-burnu-kapali-topuklu-ayakkabi 2017-bej-rengi-burnu-ac%cc%a7ik-topuklu-ayakkabi 2017-alev-desenli-burnu-ac%cc%a7ik-topuklu-ayakkabi

28 thoughts on “2017 Topuklu Ayakkabı Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.