2017 Topuklu Ayakkabı

2017 Topuklu Ayakkabı Modelleri

2017 topuklu ayakkabı modellerinde daha çok topuk üzerinde çalışmalar mevcut. Bu çalışmalarda, topuklarda payet, çivi, zımba, asimetri, fiyonk tarzı modeller mevcut. platformlar üzerinde ayak alt kısmından başlayan bir model söz konusu. Pelin ayakkabı Bu modellerin daha çok kadife süet tercih edilmesi ayakkabıyı abiye tarzına sokuyor.

Ayakkabıların arka kısımlarından topuk ucuna kadar uzanan metal detaylar ya silver ya da gold tercih edilerek ayakkabılarda frapan bir tarz yakalanıyor. Pelin ayakkabı farkıyla Özel olarak üretilen bazı modeller üzerinde özgün ve sadece kendi tarzını yansıtan, karakteristik tarzlar yaratılıyor. Bu tarzlar model olarak daha çok muhabbet kuşlarını ve papağanları andırıyor.

Renklerinin canlılığı neşeli ve pozitif bir enerji açığa çıkarıyor. Her sene olduğu gibi 2017 yılında da en çok tercih edilen renk kombinleri arasında kırmızı ve siyah tonlar başı çekiyor. Topuklu ayakkabı modellerinde zarafet ön planda.

siyah-topuklu-cizme

2017 Topuklu Ayakkabı Modellerinde Zımba ve Çivi

2017 topuklu ayakkabı modellerinde zımba daha çok ruhunda sert hanımların tercihleri arasında sayılabilir. Bu modellerin deri ya da suni deri olması olası. Zımba detayları süet parçalar üzerinde de sıkça kullanılan bir modeldir. Ama daha çok özgür ruhu yansıtması bakımından deri üzerine işleniyor.

Özellikle yarım bot modellerinde sıkça kullanılan bu tarz siyah ve fuşya pembe üzerinde kendisini daha net gösteriyor. Zımba detayları daha çok kışın kullanılan bir tarzdır. Deri kombinlerde ve denim pantolonlarla son derece şık ve kışkırtıcı durabilmektedir.

Platform topuklu ayakkabılarda daha çok topuk kısmında yer alan çivi ve zımbalar gümüş ve altın metal renkleri ile hayata geçiriliyor. Stiletto tarzlarında tek sıra halinde veya sadece bir kaç noktada kullanılan bu parlak detaylar metal yerine plastik de olabiliyor. Bazı modellerde ise sadece üst ve topuk kısımlarda yer alıyor.

zimbali-topuklu-ayakkabi-2017

2017 Topuklu Süet Ayakkabılar

2017 topuklu süet ayakkabı modelleri fuşya, vizon ve siyah olarak tasarlanıyor. Bazen bu üç renkten ikisi kombin şeklinde de kullanılabiliyor. Topuklu süet ayakkabıların en güzel ve canlı renkleri daha iyi gösterdiği aşikâr. Özellikle bilekte biten bu tarz ayakkabılarda son derece zarif ve seksi görünüyor.

Yazlık topuklu ayakkabı modellerinde yine kalın tek bant modası var. Ayak parmakları kısa olan bayanların rahatlıkla tercih edebilecekleri bu modellerin deri ve parlak versiyonları mevcut. Natürel tarz ayakkabılardan hoşlananlar için tek renk ve zarif kesim ayakkabılar son derece ideal.

Ayakları geniş olan bayanlar bu modellerin büyük bedenlerini rahatlıkla bulabilirler. Ayakları büyük olan bayanlar yüksek topuklu ayakkabı tercih ederken burnu kısa ve kapalı olanları tercih etmeliler. Bu tarz ayakkabılar ayakları olduğundan küçük ve zarif gösterecektir.

 

suet-siyah-kalin-topuklu-ayakkabi-2017-pelin-ayakkabi

2017 Hasır Topuklu ayakkabı Modelleri

2017 hasır topuklu ayakkabı modelleri hem rahat ayakkabıdan hem de topukludan vazgeçemeyen bayanların ilk tercihleri arasında sayılabilir. Ayaklarda iyi bir denge oluşturan bu tarz ayakkabılar son derece rahat ve sağlıklı. Bu tarz topuklar genellikle keten ayakkabı modellerinde tercih ediliyor.

Özellikle denim havası verilmiş mavi keten ayakkabı modellerinde önden bağcıklı hem spor hem şık bir tarz ortaya koyuyor. Hasır topuk ayakkabı modellerinde topuk boyu 15 cm’ e kadar yükselebiliyor.

Ne kadar yüksek olursa olsun parmak uçları aşağıya doğru inmediğinden bedenin yükü ayaklar üzerinde dağılıyor ve yürüme şekli hem düzgün hem rahat oluyor. Bu tarzları her türlü kıyafet ile kombinlemek oldukça kolay. Üstelik hasır topuk ayakkabı modellerinin fiyatları da son derece uygun.

hasir-topuklu-ayakkabi-2017-pelin-ayakkabi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

siyah-topuklu-cizme rugan--kirmizi-stiletto

9 thoughts on “2017 Topuklu Ayakkabı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.