Ayakkabı Kombinleri

Pelin ayakkabı Değerli Kullanıcıları Için Özel günlerde, düğünlerde, iş hayatında günlük hayatta hangi ayakkabı modelleri Tercih edilmeli hangi elbiseye hangi ayakkabı daha uyumlu Olabilir, ve, ruhunuzdaki özgür ruhu yansıtacak ayakkabı modellerini nasıl kombinleyeceğinizi derledi Yardımcı olacağından şüpheniz olmasın. Pelin ayakkabı hangi elbiseye hangi renk ayakkabı giyilir Sizin İçin özenli bir çalışma yaptı içinizde çılgın kadını ortaya çıkaracak fikirler sunacaktır.Ayakkabı Kombinleri nasıl olmalıdır.

 Kırmızı elbiseye Ne Renk Ayakkabı giyilir?

Kırmızı elbise ile ne renk ayakkabı Tercih edilmeli, kırmızı elbiseye Uygun’un ayakkabılar nelerdir Sizin İçin derledik. Kırmızı demek başlı Başına iddia demektir! Kırmızı Bir elbise giyecekseniz İstediği Kadar sade olsun elbiseniz Tek Başına baştan çıkaracak!

Iddialı Bir elbise ile daha sade bir ayakkabı Tercih etmeniz Gerekmektedir. Kırmızı elbiseye Uygun’un ayakkabı dendiğinde akla ilk gelen siyah renkteki topuklu ayakkabılardır . Elbette siyah renkteki ayakkabıları kırmızı ile kombin Yapabilirsiniz. Ancak Sezonun modasının (ten rengi) tonları oldugunu söylemeden geçemeyeceğiz. Ten rengi stilettolar Veya topuklu ayakkabıları kırmızı elbiseleriniz ile kombinleyebilirsiniz. Ten rengi sadece sadece kırmızı ile Değil Diğer renkler ile de rahatlıkla uyum sağlayabilir. Her gardıropta mutlaka bulunması Gereken Parçalar Arasında yer almaktadır.

Elbisenizin birebir Cardio tonunda bulacağınız kırmızı renkteki Bir topuklu ayakkabı da hoş duracaktır.

kirmizi-stiletto-kombin

Fuşya elbiseye Ne Renk Ayakkabı giyilir?

Fuşya elbisenin Altına ne renk ayakkabı giyilir diye dusunuyorsaniz yazımızı okumadan geçmeyin. Fuşya elbiselerle açık renkteki ayakkabılar Tercih edilmelidir. İster topal ister dore rengi Bir ayakkabı ile şık Bir kombin yaratabilirsiniz. Ten rengi (çıplak) ayakkabılar yine Burada da ön plana çıkıyor. Önceki yazılarımızda belirtmiş oldugumuz gibi Sezonun modası çıplak ayakkabılar kombinlerin kurtarıcısı oluyor. Ancak gümüş Platformlar da sıklıkla Tercih ediliyor. Elbiseniz sade bir elbise ile gösterişli Bir ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz.
fusya-elbise-kombin

Saks Mavisi elbiseye Ne Renk Ayakkabı giyilir?

Saks mavisi elbisenin Altına hangi renk ayakkabı gider, saks mavisi elbise ile ne renk ayakkabı giyilir sorularını yanıtladığımız bu yazımız tam size göre! GENELLİKLE saks mavisi ile siyah renkteki ayakkabılar sıklıkla kombinleniyor, çok da asil duruyor. Gümüş gri tonlarındaki modeller de sıklıkla Tercih ediliyor. Elbisenizde farklı renklerde Bir detay var imkb o detayın rengindeki Bir ayakkabı da bütünliği sağlayacaktır. 

saks-elbise-kombin

Bej Rengi Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı giyilir?

Bej Bir elbiseniz var ettik rengi ne renk ayakkabı giymeliyim diye soruyorsanız bu yazı tam size göre! Bej öyle bir renk ki onu renkteki topuklu ayakkabınızla rahatlıkla uyum sağlayabilir!   Kıyafetiniz çok taşlı, bir modelin alıcı ağır göz ettik DETAYLI imkb mutlaka sade bir ayakkabı Tercih etmeniz Gerekmektedir. Bulabiliyorsanız Eger elbisenizin tonunda Bir ayakkabı ile sade bir seçim Yapabilirsiniz. Böylece Tüm gözler elbisenizde OLACAKTIR. Ancak sade bir bej rengi elbiseniz var imkb Ayakkabıda gösterişli Bir modeli tercihiniz şıklığınızı artıracaktır. Bej rengini siyah ayakkabı A.Ş. çanta ile kombin Yapabilirsiniz. Yine koyu renkte mor ya da fuşya Bir ayakkabı tercihiniz Olabilir. Tepeden tırnağa sade bir şıklığa Ulaşmak İçin açık tonlarda pudra ya da nane yeşili Bir ayakkabı hoş duracaktır.

bej-rengi-elbise-kombin


Pudra Rengi Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı giyilir?
Pudra rengi elbiseye Uygun ayakkabı nedir?   Pudra rengi elbise Altına ne renk ayakkabı giyilir? gibi sorularınızın yanıtları bu yazımızda! Sade A.Ş. kibar duran Bir pudra elbise ile açık renklerdeki ayakkabı modelleri kombinlenebilir. Beyaz renkteki topuklu ayakkabılar da çok şık durabilir. Elbisenizin detaylarına Göre ayakkabı renginiz belli OLACAKTIR. Örneğin; elbiseniz gümüş renkte taşlara Sahip imkb yine gümüş rengi ayakkabılar ile uyum yaratabilirsiniz. Bebek mavisi A.Ş. pudranın Ayrı tonlarda olmasina Rağmen yumuşak renkler oldugu icin sıklıkla beraber kombinlenebildiğini hatırlatmak isterim. Pudra rengi elbisenizin Altına bebek mavisi Bir topuklu ayakkabı tercihiniz Farklı tonları birleştirerek dikkat çekmenizi sağlayacaktır.

pudra-rengi-elbise-kombin

Siyah elbiseye Ne Renk Ayakkabı giyilir?
Her kadının dolabında mutlaka Bir adet siyah Bir elbisesi bulunur. Siyah elbise asil duruşu ile düğünlerin, Özel günlerin, partilerin kurtarıcı Parçası oluyor. Elbiseniz siyah renkte imkb dikkat etmeniz Gereken Bazi noktalar Vardır. Siyah elbiseye ne renk ayakkabı dendiğinde en kolay kombin elbette siyah Bir topuklu ayakkabı ile OLACAKTIR. Böylece tepeden tırnağa siyah Bir duruş sergileyebilirsiniz. Siyahlara bürünmüşken ojeniz rujunuzu kırmızı Tercih etmeniz boyutu renk katacaktır ettik. Kombin denildiğinde akla sadece sadece elbise, çanta gelmemelidir ettik AYAKKABI. Ojenizden saçınızdaki tokanıza Kadar onu detay kombininizi destekleyecek, şıklığınızı tamamlayacaktır.

Sadelik bana göre Değil benim göbek adım gösteriş diyorsanız siyah elbisenizi rengarenk topuklu ayakkabılarla kombinleyebilirsiniz. ÜSTELİK dümdüz siyah Bir elbiseniz var imkb renk yelpazeniz sınırsız! Fuşyadan Sariya, saks mavisinden kırmızıya hemen hemen cogu renk ile kombin yaparak fark yaratabilirsiniz.

siyah-elbise-saks-kombin siyah-kombin

Bordo elbiseye Ne Renk Ayakkabı giyilir?

Bordo elbise nasıl kombinlenir, bordo elbisenin Altına ne renk ayakkabı giyilir diye dusunuyorsaniz sorularınızın Tüm cevapları bu yazımızda! Bordo elbisenizin yarattığı cazibeyi şık Bir topuklu ayakkabı ile tamamlamanız sizi gecenin gözde kadını yapacaktır. Burada ÖNE çıkan renk siyahtır. Siyah ettik bordonun Eklendi mükemmel uyumu ile onu girdiğiniz Ortamda dikkat çekebilirsiniz. Ünlülerin bordo kombinlerine baktigimizda siyah Dışında Bir renk Daha Önce çıkıyor. Sezonun en moda rengi çıplak (ten rengi) tonları bordoya da çok yakışıyor. Önceki yazılarımızda onu renk ile uyum sağlaması sebebi ile öve öve bitiremediğimiz ten rengi ayakkabıları bordoyla da kombinleyebilirsiniz. Senin vizon bordo ile tavsiye edebileceğimiz oğul renk koyu da gri tondaki Bir topuklu ayakkabıdır. Ayakkabı ile Cardio renkte Bir çanta ile tamamlarsanız Eger gri tonları da bordoya çok yakışacaktır.

bordo-elbise-kombin

Beyaz elbiseye Ne Renk Ayakkabı giyilir?

Saf, temiz’ait, bir pamuk Kadar beyaz elbisenizi aldınız ancak Altına ne renk ayakkabı giysem diye düşünüyorsunuz. O halde doğru adrestesiniz! Bu yazımızda beyaz elbiseye ne renk ayakkabı giyilir sorusunun cevabını bulabilir, Uygun’un ayakkabı modellerini inceleyebilirsiniz.

Beyaz elbiseye beyaz ayakkabı olur kalıbının disina çıkmanız sizi hem özgüvenli hem de iddialı gösterecektir. Senin beyaz beyaz elbise ile da topal (gümüş rengi) ayakkabılar artık çok demode duruyor. Elbiseniz sade bir renk oldugu icin ayakkabı da cesur olabilirsiniz! Özellikle neon Renklerle kombinlemeniz sizi gecenin gözdesi yapacaktır. Ayakkabı A.Ş. çanta ile kombin yapma modası da artık raflarda. Elinize süreceğiniz Cardio renkte Bir oje ya da ruj ile kombininiz tamam!

Beyaz elbiselerle en çok Tercih edilen renk pudra pembe tonları Oluyor ettik. Ancak beyaz elbiseniz var imkb kombinin Sınırı yok!   Kırmızıdan maviye, sarıdan yeşile Kadar onu renk tonu ile uyum sağlayabilirsiniz. Çiçekli modelleri de kullanabilirsiniz.

Siyah ettik beyazın Birarada Kullanıldığı kontrast yaratan elbiseler de çok moda! Siyah beyaz elbiseler ile siyah renkte Bir topuklu ayakkabı Tercih ederseniz elbiseniz daha da ÖNE çıkacaktır.

beyaz-elbise-kombin

Mor elbiseye Ne Renk Ayakkabı giyilir?

Mor elbiseye ne renk ayakkabı Tercih edilmeli, mor elbise Altına ayakkabı seçimi nasıl olmalı göz atalım istedik. Mor masalsı, Büyüleyici Bir renktir. Mor elbiseniz ile gecenin en Büyüleyici kadını siz olabilirsiniz. Klasik ama onu daim geçerliliğini koruyacak Bir kombin için siyah Veya metalik gri topuklu ayakkabılar Tercih edebilirsiniz. Fark yaratan Bir tarz create istiyorsanız mutlaka kontrast renkleri kullanmalısınız. Mor ve kontrast deyince akla ilk gelen elbette turuncu oluyor. Yanyana GELEMEZ gibi duran bu on iki renk Birlikte kullanıldığında cıvıl cıvıl, dinamik Bir kombin yaratmanıza olanak sağlıyor.

Kombinlerin kurtarıcısı, onun renge uyum sağlayan, adeta süperman Olarak Anılan ten rengi (çıplak) ayakkabılar mor elbiselerle de çok şık duruyor!

mor-turuncu-kombini

Modası Hiç Geçmeyecek Bir Klasik: Ten Rengi ayakkabılar

Bu hafta kendi renk sizlere, onun kıyafet ile uyum sağlayan ettik onu kadının mutlaka dolabında bulunması Gereken Bir ayakkabıdan bahsedeceğiz. Tabi ten rengi Ki (çıplak) ayakkabılar! Bu sezon da sıklıkla ayaklarda gördüğümüz ten rengi ayakkabılar Artık bir klasik Olarak adlandırılıyor.

Ten rengi ayakkabı deyince akla ilk gelen güzeller güzeli Cambridge Düşesi’ne gezmek Kate Middleton oluyor.   Kate Middleton’ın kırmızıdan Sariya, siyahtan maviye Kadar Logged kıyafeti ona renk çıplak rengi Bir ayakkabı Tercih etmesi oldukca dikkat çekiyor. Middleton sade düz Üzerinde renkteki Bir ayakkabı ile de şık olabilmenin mumkun oldugunu kanıtlıyor.

Ten rengi Bir ayakkabının dolabınızda Olması kombin yaparken ayakkabıyı dert etmemenizi sağlayacaktır. Ten rengi Bir ayakkabı Eger teniniz ile uyumlu imkb bacak boyunuz da uzun gözükecektir. ÜSTELİK modası da hiç geçmeyecek gibi duruyor.   İster Etekler, ister Pantolonlar isterseniz de elbiselerle kombinleyebileceğiniz ten rengi ayakkabı modelleri ile şık olmanız mumkun.

On rengi-kombinleri

8 thoughts on “Ayakkabı Kombinleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.