Pelin Ayakkabı Modelleri

Pelin Ayakkabı Modelleri

Pelin ayakkabıda yazdan kalma modeller geçen yazın en çok tercih edilenleri arasında gösterilebilir. Bilindiği üzere geçmiş sezon ayakkabılarında birtakım kampanyalar ve indirimler söz konusudur. Ekonomi yapmak isteyenlere küçük bir ipucu olsun bu.2017 yılında Pelin ayakkabıda da aynı durum söz konusu.

Son derece şık ve gösterişli kırmızı latform topuk ve tek bant ayakkabının bilekleri çapraz bağlı. Bu tarz ayakkabıları başta mini etekler olmak üzere her türlü kıyafet ile kolaylıkla kombin yapılabilmektedir. Sandalet tarzı ayakkabı çeşitlerinde zımba detayları geçen yazın en çok rağbet gören modelleri arasında idi.

Bu tarz sandaletler pelinde siyah ve daha çok amazon tarzlarında üretilmiş. bu modellerin zımbasız ve stiletto tazında olanları da mevcut. Zımbalı sandaletlerin üzeri sadece bağlamalı bant detaylı olanları da var. Bu modellerin bantları parmak uçlarından ayak bileklerine kadar çapraz olarak tasarlanmış.

pelin-ayakkabi-walpaper

Platform Pelin Ayakkabı Modelleri

Platform topuk Pelin ayakkabı modelleri daha çok süet ve kadife olarak tasarlanmakta. Kadife süet platform topuk ayakkabılar bilek yanlarında çapraz kalın bağlar ve bilek önünde bu bağları birleştiren ince bağlar ile tasarlanmış.

Ayakucu ise bir kalın bant şeklinde natürel bırakılarak daha fazla detaya gerek görülmemiş. Bantlı modellerin hemen hemen hepsi aynı tarzda ama en çok tercih edilenler zımbalı olanlar. Platform ayakkabılar genellikle sade olarak tasarlanmış. Bunun sebebi topuk yüksekliğinden dolayı yeterince gösterişli oluşu.

Son derece zarif tasarlanan ayakkabıları uzun kloş eteklerle kombinlemek harika olabilir. Ayrıca farklı bir tarz yaratmak isteyenler bu modelleri denim ve dar paçalarla da kombinleyebilirler.

Pelin Ayakkabıda Flat Topuk Modeller

Bilmeyenler için hemen belirtelim, flat topuk; düz ve yassı topuk demektir. Flat bir moda terimidir. Bu sebepten alışveriş yaparken bu terimi kullanırsanız size boş gözlerle bakan satıcı çok göreceksiniz. Pelinin ayakkabı modelleri içinde flat topuk tasarımlar genellikle açık renk olarak forma sokulmuş.

Bu modellerin gold ve silver tasarımları da mevcut. gold tasarımlarında ayakucunda dört ince bant bağı, bilekte ise üç ince bant bağı mevcut. Ayakkabı renginden dolayı eterince ihtişamlı. Bu modellerin ayakucunda tek kalın bant olanları da mevcut. Tek kalın bantlı bazı modellerin üzerinde büyük bir toka aksesuar olarak kullanılmış. Flat topukların bilek kısımlarında tokalı tarzlar mevcut.

Pelin Ayakkabıda Stiletto Tarzlar

Pelin stiletto ayakkabı modelleri genellikle kafesli modellerden meydana geliyor. Bu modellerin siyah ve beyaz formatları mevcut. topuk kısmı ince ve uzun. Ayakkabı altları da ince tasarlanmış. Stiletto modellerin parmak kısımlarının önü örgülü olan modelleri de mevcut. Bu modellerde örgü yaparken iki renk kayış kullanılmış.

Hatta örgü kısmında kullanılan kayışların biri deri diğeri ise süet olarak forma sokulmuş. Stiletto modellerin kalın topuklu olanları da mevcut. Bu modellerde genellikle açık renkler kullanılmış. Geçen sezonun en çok tutulan açık renkleri vizon ve krem stiletto ayakkabılarda en çok kullanılan renkler oldu.

pelin-ayakkabi-stiletto

Pelin ayakkabı stiletto modelleri içerisinde rengi aykırı olanlar da mevcut. özgün tarzdan hoşlanan bayanların özellikle tercih edecekleri bu modeller daha çok mor ve lila. Ucu sivri tasarlanmış modellerin topukları yarım ve ince. En çok kullanılan stiletto tarzları arasında tek bant ve ayağı sandalet gibi komple açıkta bırakan beyaz veya siyah tonlu ayakkabılar.

Model olarak klasik olduklarından her kıyafetle rahatlıkla kombinlenebilecek olan ayakkabıların fiyatları da son derece uygun. Bu tarz ayakkabıların sıcak ve canlı renkleri ile saçaklı modelleri de mevcut.

 

6 thoughts on “Pelin Ayakkabı Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.