Kadın Ayakkabı

Pelinin Ayakkabıları

Pelinin ayakkabılarında yeni sezon ayakkabılar deri ve siyah olarak tasarlanmış. Flat topuk ayakkabı tarzları genellikle bot veya yarım bot olarak kullanım alanı buluyor. Sade tasarımlardan hoşlanan bayanların bu konudaki ilk tercihleri süet ve gizli fermuarlı yarım botlar. Bu tarz ayakkabı modelleri daha çok spor tarzı yansıttığından spor kıyafetlerde daha lüks bir görüntü sağlıyor.

Özellikle dar paçalı pantolonlar ve kışlık tayt modelleri ile birlikte son derece şık duruyor. Böyle tarzları tercih etmeyen hanımlar topuklarda estetik kesimleri tercih ediyor. Flattan biraz yüksek ve estetik tasarlanmış bot topuklarını koyu karamel tonlarındaki deri bilek botlar tamamlıyor.

Bu tarzlarda fermuar detayına yer verilmiyor. Bilek kısmı geniş olan ayakkabıların giyimi oldukça rahat. Daha spor tarzı tercih edenler için iki renkli bot modelleri yandan yırtmaçlı ve kenarında giyim için esnetmeye yarayan küçük kalın lastik detayları mevcut. Sırıtmayan ve şık görünen lastik detayının öbür tarafında gold fermuar son derece zarif durmuş.

Pelin Ayakkabılarda Masculin Tarz

Pelin ayakkabı modellerinde masculin tarz 2017 yılının en çok beğenilen modelleri arasında yer almaya başladı. 2016 yılının sonlarına doğru gelişen ve Sonbahar-Kış modasında devrim yaratan bu erkeksi seksi tarz daha çok gol ve bordo tonlarını bir arada sergiliyor. Yarım bot ve flat topuk tarzındaki bu modellerin yan taraflarında siyah fermuar detayları mevcut. Burun kısmı gold ve üst kısmı bordo. Yanlarda ise gri dokunuşlar mevcut. Fiyat olarak da cebe hitap eden modellerin postal tarzında olanları da mevcut.

Pelin ayakkabıda postal tarzları daha çok üzerlerinde kemer görüntüsündeki gümüş tokalar ile hayata geçirilmiş. Bu tarzlar tam postal boyunda ve bilekten ayak üzerine kadar ipli. En çok kullanım alanları ise geniş etek altı, tayt ve bilekleri lastikli pantolonlar. Masculin tarzı yansıtan pelin ayakkabı modellerinden en çok dikkat çekenler bileği ve ayak üzeri zımba detaylı yandan yırtmaçlı ve üzeri kemerli deri ayakkabılar. Bu ayakkabılarda flat topuk olarak forma sokulmuş.

Pelin Ayakkabılarda Saçaklı Modeller

Pelin ayakkabılarda saçaklı modeller daha çok kovboy bot tarzında dizayn edilmiş. Vizon ve siyah olarak düşünülen modellerin bilek kısımlarının sadece dış tarafları saçaklarla süslenmiş. Bileklerin iç kısımları boş bırakılmış. Botların bilek kısımları arkadan öne doğru verev kesim olarak form sokulmuş.

Zarif ve tarzını yansıtan bayanlarınsa ilk tercihleri gri ve arkası çivili uzun düz topuklu botlar oluyor. Bu tarzların üzerinde farklı hiç bir detaya yer verilmezken bilekten topuk ucuna kadar uzanan çivi detayları ayakkabıları yeterince hareketlendiriyor. Zarif ve sıcak duruşun en güzel modelleri arasında yer alan ponponlu süet botlar son derece neşeli ve şık duruyor. Yandan fermuarlı modelin üst kısmında ponponlardan diğer tarafa doğru uzanan şeritler mevcut.

Pelin Sneakers Ayakkabı Modelleri

Pelin sneakers ayakkabı modelleri daha çok spor tarzı yansıtıyor. Denim pantolonlar ve keten pantolonlar ile kullanılan bu tarz ayakkabılar genellikle payetli olarak forma sokuluyor. Senenin en trend sneakers ayakkabı renkleri mor ve siyah tarzlar. Mor tarzların ön taraflarında gümüş payetler mevcut.

Spor tarzı yansıtan bu şık tasarımların beyaz olanlarının burun kısımlarında siyah veya gümüş taşlı işlemeler mevcut. Özellikle özgürlüğü ve rahatlığı yansıtan bu tarz ayakkabılar kokoşluk seven kadınların ilk tercihleri. Fiyat olarak da oldukça uygun olan modeller istenirse etek ile de rahatlıkla kombin yapılabilir. Fakat bu tarz ayakkabılar ile başka aksesuar kullanımı tartışılır.

tasli-kirmizi-stiletto