Bootie Bot

Bootie Bot

Güzel ülkemizin beyaza büründüğü bugünlerde ayaklarınızın üşümemesi için kayıp düşmemeniz için bootie bot ve çizme modellerinden bahsedeceğiz. Kullandığınız bot ve çizme modellerini nasıl kombinleyeceğinizi önerilerimizle pekiştirmeye çalışacağız. Ülkemizde çoğu bayan boyu kısa olmasına rağmen çizme modellerinden vazgeçmez buna anlam vermek güç iyi durduğunu hiç düşünmemekle birlikte şık ve güzel bir bot kombini ile kısa boy algısını ortadan kaldırabilirsiniz.

Şimdi dolabınızdaki bot modellerini çıkarıp tayt, Jean modellerine kolayca kombinleyip daha da renklendirmek isterseniz eğlenceli bir ruh haline sahipseniz bir elbisenin yada şortun altına uzun çorap giyerek çok şahane bir kombin yapabilir çevrenize ışık saçabilirsiniz.

Pelin ayakkabı olarak bot modellerini elbiselere daha yakıştırdığımızı söylemek isteriz. Kış mevsiminin gelmesiyle elbisenin altına giyeceğiniz çorabın rengi botlar ile uyumlu olduğu taktirde çok şık bir görünüme sahip olacaktır. Eğer çizme ve bot arasında kararsız kaldıysanız önerimizi bot dan yana kullanıp daha doğru bir karar olacağını düşünmekteyiz.Nedenleri diye kafanızda soru işaretleri belirmekte farkındayız ama botların çizmelerden daha uygun olduğunu her kadın bilir. Bot fiyatları hem uygun hem de kış aylarını sıcacık geçirmenizi sağlar. Çizme modellerindeki alım ve şıklığı botlarda bulabilrmiyim diye düşünmeyin topuklu bot modellerinden daha bahsetmedik. Şıklığa ve güzelliği tabikide her kadın fazlasıyla önemser. Bu yüzden sizleri bootie kombinleme konusunda bilgilendirip çizmenin cazibiesini botlarda nasıl yakalayacağınız hakkında fikir sahibi yapmak istiyoruzvizon-bot-jean-kombin

Sizin için seçtiğim birbirinden şık bot kombinleri

Bootie Bot Kombinleri Nasıl Yapılır?

2 yıl önce lügatımıza giren Bootie bot sözcüğünü çok sık duyar olduk. Peki, Bootie bot nedir diyorsanız Bootie bot aslında bildiğimiz yarım bot. Fakat yarım bottan ayrılan özelliği en fazla ayak bileğimize kadar olmasıdır. Sonbahar aylarında kullanabileceğiniz bu ayakkabıyı kış aylarında pek fazla kullanmanızı önermiyoruz. Çünkü bu botlar bir platform özelliğine sahiptir. Kış aylarında karın üzerinde kayıp düşmenize neden olabilir.

Bootie Bot Kombinleri

Bootie Bot modellerini tayt ve skinny jean modelleriyle tercih etmelisiniz. Eğer bunları giymeyi sevmiyorsanız kalem eteklerle ve kloş eteklerle de kombinlemeniz daha güzel bir görüntü verecektir. Çok yönlü kullanabileceğiniz bu ayakkabıları abiye elbiselerle de kombinleyebilirsiniz. Düz, dar bir siyah elbisenin altına, siyah bootie botlar bizce çok hoş durur.

Sizler için hazırladığımız bootie bot modellerine bakarak görüşlerinizi bize bildirebilirsiniz.

 

 

 

2 thoughts on “Bootie Bot

  1. bot ve çizme kombinlerinde yayınladıgımız ürünler eticaret firmalarında mevcuttur birazcık arastırma :=

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.