Dolgu Topuk Ayakkabı

ŞIKLIK VE RAHATI BİR ARADA İSTEYENLER

Biz hanımlar ayakkabı seçimimizde her zaman doğruyu yapamayabiliyoruz. Kimi zaman beğenip de aldığımız ayakkabıları yıllarca giymeden dolapta beklemeye alıyoruz. Bunun sebebi ise gösterişine büyülenip de kullanışına ve konforuna fazla önem vermememizdir. İşte bu nedenden dolayı ayakkabı dolaplarımız kapağı zor kapanacak vaziyette dolu oluyor. Aslında biraz modayı ve iç sesimizi gözetsek diye düşünmenize gerek yok pelin ayakkabı hem sağlığımızdan hem maddi kayıpların yaşanmasından sizi kurtaracak tüyolar vermektedir.Hemen hemen her mevsimin başında birçok ayakkabı modeli çıkıyor. Tabi ki biz hanımlarda da ayakkabıya karşı zaaf olunca dayanamayıp hemen alıyoruz. Buraya kadar normal ama ayakkabının alırken nerelerde kullanacağımız ve ayağımızı ne ölçüde rahat ettireceğini de gözetmemiz lazım. Ben hanımlar için bir modelden bahsetmek istiyorum. Bu modeli hangi elbiseler ile kombin yapacağınız hakkında da bilgi sunacağım. Hem ayağımızın dostu, hem de şıklığımızın sahibi dolgu topuk ayakkabılardan bahsediyorum. Bu ayakkabılar yapıları itibari ile ayak tabanından başlayıp topuk kısmına kadar yükseldiği için ayağı yormadan uzun topuklu ayakkabı giyebilmemizi de sağlıyor. Aynı zamanda her kıyafetin altına rahatça giyeceğimiz bu model günün her saatinde giyilebilir.

siyah-dolgu-topuk-ayakkabi-pelin

Hep birlikte dolgu topuk ayakkabıların tasarımlarından ve doğru kombinler inden söz edelim. Yaz mevsimi için ucu açık tasarımlar hangi kıyafetler ile doğru kombin oluyor bakalım. Bu yazlık modelinin her rengi bulunmaktadır. Gelin hep birlikte moda renkler ile birkaç kombin oluşturalım. Kahverengi bir dolgu topuk ayakkabı ile beyaz yazlık bir elbise giyilebilir. Uzun veya kıza fark etmeyen bu elbise ise siyah bir modelde kullanılabilir. Eğer elbiseniz siyah renkte ise ayakkabınızın rengi, mavi, kırmızı, yeşil ve buna benzer canlı renklerde olabilir. Aynı modeli dar paçalı pantolonlarla da giyebiliriz. Ayak kalıbı büyük olan hanımlar genellikle ayaklarını saklama ihtiyacı duyarla ve bu yüzden yıllarca geniş pantolon giymek zorunda kalan hanımlar var. İşte bu ayakkabı sayesinde gönül rahatlığı ile dar paça pantolon giyebilirsiniz. Yine yaz renklerinden olan sarı bir elbiseniz varsa, bu modelin laciverti, siyahı ve beyaz rengini kullanabilirsiniz. Kıyafetleriniz desenli ise bu ayakkabıların her hangi bir modelini yiyebilirsiniz, fakat ayakkabının rengi kesinlikle tek renkten oluşmalıdır. Salaş bir yapısı olan dolgu topuk ayakkabıları yine bol kesim, salaş kıyafetler iyi kullanabilirsiniz.

Havaların soğuması ile beraber yağmurlar başlar. Sonrasında gelen kış mevsimi ise bizlere nerede ise şık giyinmeyi unutturur. Bunun sebebi ise yağmur kar ve bu durumda yürünmesi zor yollar. Düşmekten korktuğumuz için giyemediğimiz topukluları yeniden girebilmek için yaz mevsiminin gelmesini iple çeker hale geliriz. Biz hanımların hiç ama hiç vaz geçemediklerimiz topuklu ayakkabılar dört mevsim bizimle olmalı diyoruz. Bunu sadece bizim düşünmediğimizi de dolgu topuk ayakkabı üreticilerinden öğrenmiş oluyoruz. Biz hanımların topuklu giyinmek için kış aylarının geçmesini beklemememiz için dolgu topuk botlar ve çizmeler üretmiş olan modacılara teşekkür borcumuz var. Sade ve hoş renklerde hazırlanmış çizmeler, kısa etekten vazgeçmem diyen hanımlar için gelsin. Kış rengi olan kırmız bir elbisenin altına giyilecek olan dolgu topuklu bir çizme o günün şampiyonunu belirmeler. Yine kahverengi bir eteğin altına giyilecek lacivert çizme harika bir kombim olur. Gelelim kısın ve mevsim başlarında bizlerle olması gereken diğer bir modele. Tabi ki botlardan bahsediyorum. Hava koşulları ne olursa olsun ayaklarımızın rahat edeceği bu model, kot pantolonlarla çok şık duruyor. Yüksek topuğu sayesinde zarif bir görünüm kazandıran bu tasarımlar sayesinde ayaklarımızda ıslanmıyor.

3 thoughts on “Dolgu Topuk Ayakkabı

  1. Dolgu topuk ayakkabilar gercekten yaz kis rahat giyiliyo faydali bilgiler pelin ayakkabi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.