Gelin Ayakkabıları

Pelin Ayakkabı kadınlara Evliliğe giden yolda gelinlik kadar önemli olan bir diğer şeyin gelin ayakkabısı olduğunu söylüyor.  Gelin ayakkabısı seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır ve pelin ayakkabı bu konuda imdadımıza yetişiyor.

2016-sezonu-gelin-ayakkabilari

Düğünün hangi mevsimde yapılacağı önemli bir husustur. Kış aylarında yapılan düğünlerde nasıl bir gelinlik ayakkabısıseçeceğimizi pelin ayakkabıdan bir tüyo alarak kolaylıkla sonuçlandırabiliriz. Eğer kış gelini olacaksanız, gelinlik ayakkabınız kapalı burunlu, platformlu veya beyaz stiletto tarzında ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Yaz gelinleri için iki şekilde tercih yapılabilir.Düğün açık alanda ve kır düğünü konseptinde yapılacaksa dolgu topuk, önü açık veya isteğe bağlı kapalı ayakkabılar tercih edilmelidir ki batma çıkma gibi durumlarla karşılaşmamak için. Kapalı alanda yapılacak düğünler de kullanılacak gelinlik ayakkabı modelinin ayağımıza tam rahatsız etmeyecek bir gelinlik ayakkabısı olması gerekmektedir pelin ayakkabı binlerce çeşit gelinlik ayakkabı modellerini sizlere sunmaktadır. Peki gelin ayakkabısı seçerken nelere dikkat edilmelidir ?

Eğer gelinlik modeliniz gösterişli ve abartıya kaçıyorsa kesinlikle ayakkabınızı daha sade tercihlerden yana kullanmalı ve bunun için pelinayakkabıyı tercih etmelisiniz Eğer sade motiflere sahip bir gelinlik tercihiniz varsa, şık, süslü ve detaylı birgelin ayakkabısı tercih edebilirsiniz

Artık günümüzde çift ayakkabılar, çift gelinlikler tercih edilmektedir. Kabarık ve gösterişli bir gelinlikten sonra, after parti konsepti yapacak olan gelin adayları için, mini gelinlik modelleri önerilebilir ve tabii ayakkabı olarak da daha rahat babetler, beyaz dolgu topuklu şık spor ayakkabılar da tercihler arasında olabilir.

Unutmayın bir gelin her şeyiyle bütün olmalıdır. Rahatsız fakat çok şık bir ayakkabıyı sırf beğendiğiniz için asla tercih etmemelisiniz. Bunun için pelinayakkabi.com da pelin ayakkabı ile ilgili bilgi alabilir tercihinizi yapabilirsiniz.Çünkü gelinliğin içindeyken tüm konuklarınız sizin mutluluğunuzu yüzünde görmek ister, sizde en özel gecenizi doyasıya yaşamak için ayakkabı seçerken çok titiz davranmalısınız…

2017-gelin-ayakkabisi

gelin-ayakkabi-bot

topuklu-gelin-ayakkabisi-2017

topuklu-gelin-ayakkabisi

10 thoughts on “Gelin Ayakkabıları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.