Hakkımızda

Pelin Ayakkabı

Ayakkabı kullanımı, günlük kombinlerde dahi, öylesine seçilmiş sıradan bir ayakkabı modelinden ibaret olmamalıdır. Özellikle bayanlar için ayakkabı seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken pek çok konu mevcuttur. Topuklu ayakkabı kullanımında, kadınsı vücut hatlarını ortaya çıkartan, aynı zamanda ayak anatomisine zarar vermeyen, kişiyi konforlu hissettiren ayakkabılar tercih edilmelidir.

Pelin ayakkabı gerek imalatlarında gerekse ayakkabı kullanımı konusundaki profesyonel yaklaşımları ile bu konuda tüm bayanların en önemli yardımcısı olma yolunda ilerlemektedir. Sitemiz,  kadın ayakkabı modelleri ile ilgili sıradan olarak görülen pek çok detayın farkına varmanız, kombinlerinizi daha doğru parçalar ile tamamlamanız ve kendinizi bu konuda geliştirmenizi sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Misyonumuz

Pelin Ayakkabı sitesinde günlük olarak yayınlanan yazılar, stil sahibi bayanların, kombinleri için alternatif oluşturabilecek tüm modelleri görmelerini ve tanımalarını sağlamaktadır.

Günlük olarak rengarenk topuklu ayakkabı modellerinin tanıtımı yapılmakta, hangi kıyafet ile hangi ayakkabının daha uyumlu olacağı en ince ayrıntısına kadar açıklanmaktadır. Böylece ayrıntılarda saklı kalmış detayları keşfederek kendinizi ayakkabı modasının daha da içinde hissetmeniz, seçtiğiniz ayakkabıyı severek ve kendinize yakıştırarak kullanmanıza aracılık edilmektedir.

Pelin ayakkabı daha çok genç hanımların tercihleri doğrultusunda, yeni moda anlayışına uygun ya da Retro olarak adlandırılan klasik ve yeni stillerin birleşimini yansıtan modelleri barındırmaktadır. Bu modeller arasında, püskül, zımba, pırıltılı taş detayları ile göz alıcı bir kombin yaratabileceğiniz sevimli tasarımlar da yer almaktadır. Esas amacımız, ayakkabı seçimlerinizi daha özel, daha kaliteli kılmaktır.

Pelin ayakkabı tanıtımını yapmış olduğu modellerde, bayanların en sık tercih ettikleri modellere ağırlık vermektedir. Topuklu ayakkabı tasarımlarında devrim yaratmış ve çok ses getirmiş tasarımlara koleksiyonlarda geniş bir şekilde yer verilerek, beğendiğiniz modellere çok daha fazla renk ve tasarım seçeneği ile ulaşmanız sağlanmaktadır.

Aynı zamanda bir klasik haline gelmiş, iş toplantılarında, özel davet ve yemeklerde, şık olmanız gereken her mekanda kurtarıcınız olan ayakkabı modellerinin pek çok farklı tasarımına sitemizde rastlayabilmeniz mümkündür. Kombinlerinize bir farklılık katmak ve kendinizi yenilenmiş hissetmek için farklı modelleri bulabileceğiniz en eğlenceli adres Pelin Ayakkabı olmakta.

Özellikle mevsimlik topuklu ayakkabı modellerinde, farklı firmaların tasarım seçeneği oldukça az olduğundan, mevsimlik kombinlerinizi daha doğru ve şık bir biçimde tamamlayabilmeniz adına, bu tarz ayakkabı modellerine sıkça yer verilmekte ve bu tarz topuklu ayakkabıları nasıl kullanmanız gerektiği konusunda da değinilmektedir.

Topuklu ayakkabı kullanımı sırasında, konforunuzu artıracak, yürüyüşünüzü daha düzgün ve çekici kılacak, kısacası topuklu ayakkabı giymeyi, düğünlük bayramlık bir seçenek olmaktan çıkartacak pek çok modelin tanıtımı sitemizde yer almaktadır.

Ayakkabıyı sanat ile bir araya getirerek ruhunuzu yansıtan tasarımların tümünü ayakkabı dolabınızda görmek için tercih edebileceğiniz yazlık ve kışlık koleksiyonlar, uzun vadeli kullanımlar için kaliteli deri malzemeden üretilen ayakkabı modelleri sitemizde günlük olarak yayınlanmaktadır.

Kışlık ayakkabı modellerinde,  farklı bot modelleri, renkli ve eğlenceli kışlık ayakkabı modelleri, sizi daha çekici kılacak topuklu çizme modelleri, deri ve süet kışlık ayakkabılar ve çok daha fazlası  hakkında bilgi alabilmeniz mümkündür.

Topuklu ayakkabılar nasıl giyilir, ne tarz kombinler ile hangi tarz topuklular tercih edilmelidir, stiletto ayakkabılar nasıl kullanılır, hangi renk ayakkabı hangi kıyafetle giyilir gibi içinden çıkamadığınız pek çok konu hakkında sitemizden ayrıntılı bilgiler alabilmeniz mümkündür.

Sitemiz ayrıca gelin ayakkabısı seçiminde de en büyük yardımcınızdır. Gelinlerin uzun saatler boyunca rahatsızlık duymadan, en azından minimum konfor eksikliği ile şık olabilecekleri ayakkabı modellerinin tümü sitemizde tanıtılmakta ve bu anlamda kafanızda farklı seçenekler oluşturulmaktadır.

Son sezona ait gelin ayakkabısı modelleri, abiye topuklu ayakkabı modelleri, nişanlar, düğünler ve mezuniyet gecelerinde giyebileceğiniz birbirinden şık ayakkabı modelini sitemizde bulabilirsiniz.

Yalnızca şıklığı değil, bohemliğin içinde zarifliği barındırmak isteyen, konforuna önem veren, yeni stillerin meraklısı olan bayanlar için, günlük topuklu ayakkabı tavsiyelerimiz sayesinde hiçbir yerde bulamadığınız ayakkabı modellerini tek bir adreste bulmanız sağlanmaktadır.

Vizyonumuz

Pelin ayakkabı, bayanlara ayakkabı seçimleri konusunda yardımcı olmayı, farklı kombin seçenekleri sunmayı, her zaman daha sağlam ve kadınlığınızı yansıtan seçimler yapmanızı sağlamak adına hedeflemektedir. Her bayanın kendini rahat ve huzurlu hissedeceği ve her bayanın ruhuna hitap edecek olabildiğince fazla sayıda tasarımı sitemizde sizlere tanıtmak öncelikli amacımızdır.

 

PELİN AYAKKABI