Kadın Ayakkabı Modelleri

BU AYAKABILAR AYAKLARINIZI YERDEN KESECEK

Dost başa düşman ayağa diye düşünen hanımların en çok almaya dayanamadıkları ürünlerden bir tanesi de ayakkabılardır. Bu değim ne kadar doğrudur bilinmez ama hanımların ayakkabılara karşı dayanamadıkları ve evlerinde her kıyafetleri için bir ayakkabısının olduğunu iyi bilen modacılar bu yıl çıkardıkları modeller ile hanımlara büyük bir jest yapmışlar. Mağazaların yollarını aşındırmak yerine evinizden kolayca girip dilediğiniz ayakkabı ayağınıza gelsin diye Pelin ayakkabı yeni yılın bütün ayakkabılarını elinizin altına sermiş. Geceye ayrı gündüze ayrı, her kıyafete uyum sağlama konusu apayrı biliyoruz ki hanımlar ayakkabı konusunda hassaslar. İşte bu yüzden pelin ayakkabı klasik spor tarzın her modelini hazırlamış. Bu harika tasarımların tamamı modanın yakın takibi sonucu üretilmişler ve hiçbir masraftan kaçınılmamış. Özel günlerinizde sizleri temsil edecek olan ayakkabılarınızın pelin farkı ile ayağınıza gelmesini istiyorsanız takibi sürdürün. Topuklu, babet, spor, çizme ve bot gibi daha fazlasını görebileceğiniz ayakkabıların rahatlığını da görünce analiz edebilirsiniz. Yazlık kışlık, dört mevsim giyebileceğiniz çok sayıda tasarımın adresine evinizin sıcaklığında bakın.

Gelin dilerseniz Pelin ayakkabı bu yıl hangi modellerin ev sahibeliğini yapıyor ona bir bakıp, sizlere şıklığınıza şıklık katma adına birkaç tüyo verelim. Her ayakkabının markasına güvenmeyen pelin, sergilediği ayakkabılarını büyük bir titizlikle seçiyor. Yıla damga vuran modeller ve bu harika tasarımları hangi kıyafetle giyeceğiniz hakkında bir iki fikir sunalım. İlk olarak gecelerin prensesleri için üretilmiş olan stilettolardan başlayalım. Bu tasarımın renklerinin canlılığı sayesinde tek renk kıyafetler hareketleniyor ve hanımlar katıldıkları partinin en şıkı arasına hızlı bir geçiş yapıyorlar. Örneklendirelim, mini veya diz altı bir takım elbisenin altına giyilecek olan civciv sarısı bir stiletto kıyafet için far görevi görür ve katılımcılarının gözleri ayakkabının sahibine döner. Yine canlı bir renk kıyafet giydiyseniz bu şık modelin siyah veya beyaz rengi ile gene görünümünüze sakinlik katarak dengeyi sağlarsınız. Gelelim kısa pantolonların en sadık dostu olan babetlere. Babetlerin hemen hemen hepsi canlı renklerde üretildiği için, giyeceğiniz koyu renk pantolonların altına bu rahat modelin canlı bir tasarımını tercih edebilirsiniz.   Dolgu topuk ayakkabı yüksek topuk korkusu olanlar için biçilmiş kaftandır. Spor ve klasik giyinen hanımları dostu bu modelin bu yıl yine çok fazla renk seçeneği var. Pantolon veya etek ile rahatlıkla giyebileceğiniz dolduğu topuk daha yıllarca bizimle olacak modeller arasında yer alıyor.

pelin-ayakkabi-walpaper

Standarttın üstünde bir giyim sahibi iseniz, Pelin ayakkabı sizler için çok farklı tasarımlar sunmuş. Son bahara uygun botlar pelinde çoktan sunuma başlatılmışlar. Hiçbir yerde bulamayacağınız bot çeşitlerini gördüğünüzde gerçekten hak evereceksiniz. Üzerinde çok fazla modern çizgi taşıyan botlarda karma renk uygulaması da yapılmış. Ortaya çıkan tasarımlar sizlere rahat bir mevsim geçişi yaşatacaktır.  Modayı yakından takip edenler iyi bilir, iki yıldız zirvedeki yalnızlığı yaşayan platform topuk bu yılda yine aynı yerinde, zirvede duruyor. Modelin yıllarca bu denli en olmasının sebebi gerçekten bir bayanın ayağına yakışıyor olmasıdır. Pelin ayakkabıda farklı tasarımlarını bulacağınız platform topuklu ayakkabıların daha yıllarca bizimle olacağını iyi biliyoruz. Özel davetlerde abiyelerin altına, gelinliklerin altına tercih edilen bu model sayesinde hanımlar bir kuğu adası ile özel günün prensesi, hanımefendisi olarak akıllara yerleşmiş olurlar. Şıklık garantisi bekleyenlerin bir diğer modeli ise, yumurta topuk ayakkabılardır. Pelin ayakkabına her rengini kolayca bulup inceleyebileceğimiz bu model, hem gündelik yaşamımızda hem de özel davetlerimizde ayaklarımızı şenlendirecektir.

3 thoughts on “Kadın Ayakkabı Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.