Kırmızı Topuklu Ayakkabı Modelleri

YÜKSEK ŞIKLIK ARAYANLAR İÇİN

Hepimiz çok iyi biliyoruz ki bir davet haberi aldığımızda içimizde hemen o an bir heyecan oluşur. Bu heyecanın adı tabi ki o gün ne giysem katılımcıların tamamından şık, en şık ben olmam lazımdır. Hatta bazılarımız durumu biraz daha abartırız ve şıklığımızı garanti görürüz. Şıklık garantisi mümkün olabilir fakat bunun için iyi bir araştırma yapmamız gerekmektedir. Yılın moda renklerini iyi belirlemeliyiz. Sadece bununla da bitmiyor tabi ki o renkler ile kombinlerimiz de doğru olmak zorundadır. Her şeyden önce o özel gün veya gecede doğru ayakkabıyı seçmeliyiz. Her ayakkabı her davette giyilir mi buda tartışılır. Pelin ayakkabı Tartışma kaldırmayan bir ayakkabı örneğini biz sizler için hazırladı. Ayakkabımız her ağır davette, hareketli veya sade kıyafetlerin tamamında giyilebilecek ağır ve enerjisi yüksek bir ayakkabıdır. Evet, söz etmiş olduğumuz ayakkabı, kırmızı topuklu ayakkabı oluyor. Bu modeli düğünde, kınada, özel kokteyllerde, iş toplantılarında, özel yemeklerde kullanabiliriz. Kadınların olmazsa olmazı kırmızı topuklular özel günlerin baş tacıdır. Daha davetin haberini alır almaz birler dakikalar içerisinde ayakkabımız ile uyumlu olacak kıyafetimizi hemen düşünüp uygulamaya alırız. Doğrusu söz konusu kırmızı renk olunca da işimiz çokta zor değildir. Her rengin altına giyebileceğimiz kırmızı topuklular hakkında kombinler paylaşalım.

kirmizi-topuklu-walpaper

 

Kendini özel hissedenlerin rengi olan kırmızı ayakkabına nasıl kullanılır ve doğru seçimler neler olmalıdır bakalım. Örneğin arkadaşımızın nikâh töreni için bir kombin hazırlayalım. Gün kurusu bir elbise düşünün, üzerinde beyaz bir mini ceket ile kombin yapalım. Altına ise kırmızı topuklu ayakkabı kullanalım ve bu kombinin son parçası olan kırmızı bir çanta ile kıyafeti tamamlayalım. Veya koyu yeşil a kesim bir elbise düşünün, bu elbisenin üzerine mini bir siyah ceket ile hareket katın ve altına kırmızı topuklu ayakkabı kullanın. Çanta tercihinizi de siyah olarak kullanın. Gelelim beyaz olmazsa olmaz diyenler için beyaz bir kombine. Beyaz boru elbise, üzerine siyah veya lacivert bir şal, altına ise kırmızı ayakkabı, işte bu kombinin son parçası kırmızı çantada gelsin. Bu kombinimiz ile iş toplantılarınızda ne giyelim düşünceniz kalmaz. Yıllardır modası geçmemiş olan bu ayakkabıyı her türlü kıyafet ile kolayca kombin yapabilirsiniz. Türbanlı bayanlarda bu ayakkabı ile kendilerine şık kombinler hazırlayabilirler. İstemek başarmanın yarısıdır bunu biliyoruz, öyle ise kırmızı olsun diyoruz.

Kırmızı topuklu ayakkabı ile pantolon kombinleri hazırlayalım. Siyah dar paça bir pantolonun üzerine gülkurusu uzun bir ceket ile başlayalım. Bu kıyafetimizi tamamlamak için altına kırmızı topuklu ayakkabı giyelim. Kırmızı ayakkabıların çok yakıştıkları diğer bir tür ise kotlardır. Kot eteklerin altına bu harika ayakkabı ile kombin yapıp, üzerine krem veya kırık beyaz bir ceket ile kıyafetimizi tamamlayabiliriz. Bir diğer kombinimiz ise, kahverengi a kesim bir elbise, üzerine siyah şal ve altına kırmızı ayakkabı oluyor. Kırmızı topuklu ayakkabılarda birçok seçenek bulunur. Bu seçeneklerden bazıları ise şöyledir. Gün içinde rahatlık sağlayan yumurta topuk, her hava koşulunda giyebileceğimiz dolgu topuk, spor kıyafetlerin en aranılan ayakkabısı silim topuk ve bunun gibi daha pek fazla modeli bulunur. İlkbaharın gelmesi ile birlikte topuklu sezonunun açılması, bu ayakkabılardan daha çok göreceğimizin habercisidir. Kadınsı duruşu ile hanımların her daim yanında dolabında bulunan bu modellerin daha uzun yıllar boyunca hanımlara şıklık vermeye devam edeceği kesindir. Özel günlerde aradığımız şıklığı bulabilmeniz için naçizane birkaç fikir sunduk. Umarız yardımcı olacak olan fikirlerdir.

bilekten-bagli-kirmizi-topuklu-ayakkabi

14 thoughts on “Kırmızı Topuklu Ayakkabı Modelleri

  1. cingıl banks 😀 gibi olucak yılbası taksim geceleri kırmızı ile canlı geçeceğe benziyor

  2. Slayttaki modelleri hangi siteden bulabiliriz acaba bilgiler kombinler tamam ama ayakkabi lazim

  3. Kirmizilim sana yandi canimmm cok guzel ayakkabilar birde giyebilsek pelin hanim bi guzellik yapin artik

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.