KIRMIZI STİLETTO MODELLERİ

KIRMIZI STİLETTO

Stilettonun tarihini, kullanımı ve alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini pelin ayakkabı olarak daha önceki yazılarımızda belirtmiştik. Stilettoların günün kurtarıcısı, kombinlerin vazgeçilmezi ve iş hayatımızdaki en samimi dostumuz olduğunu tabikide inkar edemeyiz. Peki özel gün ve gecelerimizde hangi stilettoları tercih etmemiz gerekir. Burada hepinizin tabiki kırmızı stiletto dediğini duyar gibiyiz kış aylarına girdiğimiz bu günlerde sizlere 2017 yılında trend olacak kırmızı stiletto modellerini sergiliyoruz özel gecelerinizde pelin ayakkabı olarak katkımız olmasını umuyoruz ve daha önce hiçbir yerde görmediğiniz kırmızı stiletto modellerini fazla uzatmadan sizlere sunuyoruz

KIRMIZIDAN GELEN ZERAFET

Son yıllarda namı dünyaya yayılmış olan bir modelden bahsedelim. Bu ayakkabının hanımlar arasında çokça sözü edildiğini hepimiz biliyoruz. Bütün bayanların ayakkabı dolaplarında bir adet ya da daha fazla modeli olan stiletto bu yıl bazı renkleri ile kendinden çok bahsettirecek gibi görünüyor. Modayı yakından takip eden hanımlar çok iyi bilir. Stiletto şık olmak isteyen hanımların ayakkabı seçimlerinde ilk sırada yer alır. Hal böyleyken hanımlara bizde bu yılın en çok kullanılan rengi ve bu renkle nasıl kombinler yapabilecekleri hakkında elimizden geldiğince bilgiler paylaşalım. Kırmızı stiletto bu yılın en çok tutulan renklerinden biri ki bu rengi yaşlı genç bütün hanımlar büyük bir beğeni ile sıkılmadan kullanıyorlar. Kırmızı içerisinde barındırdığı enerji ile her nerde kullanılırsa kullanılsın insanlara garip bir enerji veren renklerden bir tanesidir. Vücudun yükünü çeken ayaklarımıza bu muhteşem ayakkabı ile minnettarlığımızı ödeme vakti geldi diyoruz. Bu harika model yazın hemen hemen günlük hayatımızın içinde bulunuyor. Kışın ise gece davetlerinde yardımına ihtiyaç duyduğumuz stiletto kırmızı rengi ile hangi kıyafetler ile kombinlenir bakalım.

Şimdi, Kırmızı stiletto en çok hangi renk kıyafetler ile kombin yapılmalı bakalım. Öncelikle gideceğimiz davet nasıl bir davet ona bakalım. Eğer bir kına gecesine gideceksek, ege mavisi bir elbisenin altına bu ayakkabıyı giyebiliriz. Ya da sade bir nikâh törenine davetliyseniz, siyah bir elbise altında bu ayakkabı harikalar yapar. Katılacağınız düğün eğer bir kır düğünü ise, beyaz zemin üzerine siyah benekleri olan kısa bir elbisenin altında bu ayakkabı gerçekten hoş bir görünüm sağlayacaktır. Yine bu düğün yaz mevsiminde ise beyaz siz altı etekleri uç uçlu bir elbise ile kırmızı stiletto şahane bir görünümde olacaktır. Zevkine güvenen hanımların tercihi olan stiletto kırmızı rengi ile başka hangi renkleri birlikte kullanabiliriz diye devam edelim. Kısa ceketli boru etekli takımlarda bu ayakkabı yine hem göz kamaştıracak, hem de hayranlık uyandıracak derecede şıklık sergiler. Yine dar paça kotlar ile kombin yapabilir, spor ve klasiğin harmanında iç gıcıklayıcı bir şıklık elde edebiliriz. Siyah ve kahverengi kumaş pantolonlarla yine bu model çok şık oluyor. İspanyol paça pantolonlarla yine bu tasarım çok şık bir görünüm kazanmamızı sağlıyor. Deri diz altı etekler ile yine bu ayakkabı on numara şıklık kazanmamızı sağlıyor.

Devam edelim, Kırmızı stiletto deri dar paça pantolonla da çok yakışıyor. Kına gecelerinde ve galalarda giydiğimiz abiye elbiselerin altına en doğru seçim bu ayakkabı olacaktır. Tabi ki elbisenin rengi ve taşıdığı çizgilerde göz önünde bulundurulmalıdır. Örnek verecek olursak, belden oturmalı ete kısımları olabildiğinde siyah bir abiyenin altına kırmızı stiletto çok yakışır. Hele birde bu elbiseyi kırmızı mini bir ceketle giyersek o gecenin en şık bayanlarından biri oluruz. Kapalı giyinen hanımlar için, beyaz tunik ve siyah pantolon altına bu ayakkabı çok yakışır. Tabi pantolon bol kesim olur ve paça detayı İspanyol olursa şıklık derecesin dede büyük ölçüde artış yaşanır. Eğer iş toplantısına katılacaksanız ve bu sizin için önemli bir toplantı ise, ayakkabınızı siyah veya lacivert bir elbise ile kombin yapabilirsiniz. İş görüşmelerinizde petrol mavisi bir elbisenin altına bu ayakkabı ile hareket katabilirsiniz. Hanımlar için fazla mesaiye kalan modacılar ayakkabı sektöründe daha uzun yıllar görebileceğimiz bu model ile gerçek bir başarıya imza atmışlar. Şıklık garantili bu ayakkabıyı görmeniz sizin yararınızadır.

kirmizi-bilekten-bag%cc%86li-stiletto kirmizi-aksesuarli-stiletto su%cc%88et-leopar-kirmizi-stiletto su%cc%88et-kirmizi-dolgu-topuk-sti%cc%87letto rugan-kirmizi-yu%cc%88ksek-stiletto rugan-kirmizi-stiletto rugan-dekolte-kirmizi-stiletto kirmizi-tas%cc%a7li-stiletto kirmizi-stiletto-ayakkabi kirmizi-platform-stiletto kirmizi-kemerli-stiletto

Stiletto ayakkabı ile nasıl yürümeniz gerektiğini kısa bir video ile desteklemek isteriz umarım yardımcı olur

One thought on “KIRMIZI STİLETTO MODELLERİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.