Mor Stiletto Modelleri

PELİN AYAKKABI MOR STİLETTO MODELLERİ

Mor Stiletto ayakkabı modelleri, kadınların çekiciliğini ön plana çıkaran aksesuarların kuşkusuz başında gelmektedir. Stiletto alırken dikkat etmemiz gereken hususları daha önceki yazımızda belirtmiştik. 2015-2016 sezonunda moda dünyasında vazgeçilmez ayakkabı modelleri arasına giren mor stilettolar çevrenizde bulunan insanların gözlerini bir anda üstünüze çekiyor. Kadınların stiletto kullanımındaki başlıca nedenlerden sadece bir tanesi budur. İlk bakışta normal bir topuklu ayakkabıdan farksız gibi görünüz ama alımlı bir kadının ayağında adeta evrim geçirir. Abartmıyoruz stiletto kullanan kadınların bunun farkındadır.

Sivri burun olması ve genellikle zarif topuk tasarımı nedeniyle yaz aylarında canlı renklere bürünmenize ve yazın bütün güzelliklerini yansıtmanızı sağlıyor. Pelin ayakkabı olarak stilettoların yaz aylarında giyilmesi gerektiğini düşünmenizi istemiyoruz ki burada mor stilettolardan ayrıca bahsetmek istiyoruz. Sizinle paylaşacağımız mor stiletto modelleriyle birlikte kış aylarının da yaz ayları kadar ihtişamlı geçeceğini müjdeliyoruz. Yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da kendinizden emin güçlü bir duruş sergilemek istiyorsanız pelin ayakkabı dan mor stiletto modellerine bakıp kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Eğer sizde alımlı kışın özel gecelerinde bacak boyunuzu ortaya çıkaracak duruşunuzu yansıtacaksanız doğru adrestesiniz. Aşağıda sizin için hazırlanan özel mor stiletto modellerini kontrol edebilir vücut yapınıza uygun stiletto yu seçebilirsiniz.

su%cc%88et-mor-pu%cc%88sku%cc%88llu%cc%88-stiletto           su%cc%88et-mor-alc%cc%a7ak-stilettoayakkabi    rugan-mor-yu%cc%88ksek-stiletto           arkasi acik mor stiletto                 su%cc%88et-mavistiletto                                    su%cc%88et-fiyonklu-mavi-stiletto                          saks-mavi-stiletto

saks-kirmizi-rugan-stiletto

2 thoughts on “Mor Stiletto Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.