Mor Stiletto Ayakkabı

Mor Stiletto

 

Tüm kadınların vazgeçilmezi şüphesiz ki ayakkabılar. Peki ayakkabı alma çılgınlığı neden yaşanıyor, bayanlar en çok hangi modelleri tercih ediyor? Topuklu ayakkabıların popülerliği her dönem olduğu gibi bu sene de devam ediyor. Stiletto ayakkabılar da son yıllarda oldukça popüler ve alıcılarını bekliyor. Topuklu ayakkabı giymenin hakkını veren bayanlar hem rengiyle hem dikkat çekici yapısıyla albeniye sahip mor stilettoyu tercih ediyor. Mor stiletto ben buradayım diyen kadınların tercihi. Mor topuklu ayakkabı alanında çığır açan stilettolar günlük hayatta sıklıkla kullanılıyor. Sivri burun özelliğe sahip stilettolar ökçe yükseklikleri, tabanları gibi çeşitli özellikleriyle ben burdayım demeye devam ediyor.

 

İdeal Ayakkabı Nasıl Olmalıdır?

 

Her ayakkabının kendine özel bir yapısı vardır. Muhakkak ki tüm ayakkabılar kadınlar tarafından aşkla alınmakta, özenle giyilmektedir. Bazı ayakkabılar bazı kıyafetlerin altına hiç yakışmamakta, kombin yapma sorunları yaşanmaktadır. Tam da bu nokta da pelinin ayakkabıları imdadınıza yetişiyor. İstediğiniz ayakkabıya sahip olup istediğiniz anda kombinleyebilirsiniz. Renkli kombinler de sade model ayakkabıları tercih ederken daha sade kombinlerde renkli ayakkabıları ve özellikle de mor renkli stiletto ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Uzun boylu hanımların bir numaralı tercihi babet ayakkabılardan yana olmakla birlikte babet giyinirken de yine stiletto modelleri tercih edebilirsiniz. Mor renk stiletto modellerinin her dönem revaçta olduğunu bilmelisiniz.

 

Hangi Kombinle Mor Stiletto Ayakkabı Kullanabilirsiniz?

 

Evet yanlış duymadınız stiletto tarzına ve sivri burun özelliğine sahip ayakkabılarla kendinizi giyiminizle yansıtabilirsiniz. Birçok kıyafetle uyum sağlayan ayakkabıları tercih ederken kendinizi özgüven içinde hissetmeniz en önemli noktadır. Babet mor stiletto kombinleri yaparken ve giyinirken ise kaprileri, orta boy etekleri ve bol paça İspanyol tarz giyimleri tercih etmemeniz gerekiyor. Stiletto ayakkabıları ise şıklığı yaşam felsefesi haline getiren bayanlar, plaza çalışanı ve hoş görünmeye niyetli bayanlar kullanıyor. Stilettolar plaza tarzından abiye altına kadar çeşitli ve oldukça geniş bir kullanım alanına sahip durumda bulunuyor.

 

Stiletto Ayakkabıların Kullanım Alanları

 

Dar paça pantolonlarla, dar eteklerle, oldukça iddialı elbiselerle ve midi boy eteklerle stillettoları şık hale getirip kombinleyebilirsiniz. Stiletto renk pelin ayakkabı modelleri iş yerlerinde de giyilebilecek en iyi tarz ayakkabılardandır. Özellikle mor renk iddialı stilettolar da tüm elbiselerinizle kıyafetlerinizle rahatlıkla giyebileceğiniz özelliğe sahip. Geceleri dışarı çıkarken de, eğlenceye giderken de iş yerinize giderken de gönül rahatlığıyla stilettoları tercih edebilirsiniz. Stilettolar bayanların vazgeçilmezi ve oldukça iddialı. Her bayanın ayakkabı dolabında mutlaka bulunması gereken stilettoların tüm kullanım alanlarına uygun olması da kadınların vazgeçilmezi yapmaya yetiyor.

 

Mor Stiletto Kombinleri Nasıl Olmalı?

 

Her kıyafetin altına giyilebilen bir ayakkabı varsa stiletto olduğu ve mor stilettoların eğlenceli yaz günlerinin en renkli tercihi olduğu söylenebilir. Kullanışlı renk de olan mor stilettolar boyunuzun da daha uzun görünmesini sağlayacaktır. Son günlerde sokaklarda, ayakkabı mağazalarında ve mağaza vitrinlerinde en çok görünen ayakkabılar şüphesiz ki stilettolar. Gece kıyafetlerin altına, gündüzleri klasik giyimle, jean tip pantolonlarla en çok kombin edilen bir numaralı ayakkabı modeli olarak kabul ediliyor. Mor stilletto almaya niyetli olanlar için, bilekten bağlanma şeklinde olan, bantlı, deri, süet, nubuk tarzlarda da stiletto bulmak mevcut. Günümüz modası stiletto ayakkabılardan yana ve en çok tercih edilenler arasında mor stiletto bulunuyor. Ucuz stiletto ayakkabı bulmak için sokak sokak mağaza ararken sağlığınızdan olmamak için güzel seçimler yapmanızı öneririz.

 

Bilekten Bağlı Stiletto Ayakkabılar

 

Son zamanlarda platform ayakkabıların yerine geçen sezonda da stiletto ayakkabılar tercih ediliyor. Daha uzun ve ince görünmek, mükemmel bir görüntüye sahip olmak, özel bir gecede fark yaratmak için mor stilettoları güvenle tercih edebilirsiniz.  Kadınların kendini hem çok şık, hem de çok çekici hissetmelerini sağlayan mor stiletto ayakkabı modelleri doğru seçimlerle birlikte günlük hayatta en çok tercih edilenler arasında olmaya aday.  Mor stiletto ayakkabılar içinde bilekten bağlı modelleri daha çok tercih etmenizi öneririz. Mor süet stiletto ayakkabılar da saten ve kumaş elbiselerinizde, iddialı kıyafetlerinizde şıklık katarak etkileyici bütünlük yakalanmasını sağlayacaktır. Bu ayakkabılar bileğe bağlı olduğu için daha rahat yürümenizi ve iyi destek alarak kendinize güvende olmanızı da sağlayacaktır.

 

 

6 thoughts on “Mor Stiletto Ayakkabı

  1. Stiletto candir ya pelin ayakkabi yardimci olucak bilgiler şıkır şıkır ayakkabilar 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.