Pelin Ayakkabılar

HEM ŞIK HEP ŞIK

Bayanların alış veriş konusunda en kayıtsız kalamadıkları ürünlerden bir tanesi de ayakkabıdır. Gardolaplarında ne kadar kıyafetleri varsa o kadarda ayakkabı edinen hanımların ayakkabı konusunda bu denli titiz olduğunu bildiğimiz için Pelin ayakkabı olarak bu yıl hanımlar için harika modeller hazırladık. Hanımların şıklığını kedilerinden fazla düşünüyor olduğumuzun ispatı olarak, yılın enlerini bir araya getirerek kolayca görebilecekleri bir adres oluşturduk. Ayakkabı sektöründe gün geçmiyor ki bir yenilik, bir model çıkmasın. Durum bu olunca da bizlere araştırıp, hanımların ayaklarına şıklık getirmemiz gerekiyor. Yaz, kış, ilkbahar ve sonbaharda rahat edecek şıklık garantisi olan birçok model bu yıl hanımlar için hazır ol da bekliyor. Kışlık botların bu seneki zarafetine sizlerde şaşıracaksınız. Yazlık babet ayakkabılar ise rahatlığının yanı sıra ayaklara enerji getirmişler. Kararsızlık benim ikinci adım diyen hanımların kolay tercih yapabilecekleri modeller ve renkler arasında yılın enlerine bakalım. Her yıl kendisini olağan üstü bir şekilde yenileyen ayakkabı sektörü yine bu yıl için çok çalışmış ve bakıldığında hayran bırakacak tasarımların altına imzasını çoktan atmış.

Pelin ayakkabı bu yıl hanımlar için bolca ayakkabı seçeneği hazırlamış, gelin hep birlikte bizlere özel tasarlanmış olan ayakkabılara bakalım. Özel gecelerin ve davetlerin ilk akla gelen ayakkabısı, stiletto bu yıl canlı renkleri ile yine liste basında yer almaktadır. Stiletto dediğimizde akla gelenlerden bir tanesi de ayakkabının renk canlılığıdır. Koyu renk giyinenlerin kıyafetlerini hareketlendirme adına ilk koştukları model olan stiletto, bu yıl yine çok canlı renklerde üretilmişler. Sarı, kırmızı, beyaz, krem, mor, pembe ve daha pek çok uç renklerde tasarlanmış olan stiletto, hanımlara şıklığı vaat değil, garanti ediyor. Yine yılın bir gözde modeli olan babet ayakkabılar her yıl olduğundan daha da fazla bu yıl hanımlar için çalışmış. Rahatlığı ve hafif spor havası ile bilinen babet, renk seçenekleri ile de yılın enleri arasında yer alıyor. Bizleri kışın acımışız hava koşulları içerisinde güvende hissettiren bir diğer model, botlar bu yıl hem kalitenin, hem de şıklığın aynasını tutuyor. Sakin renklerde hazırlanmış olan botların yağmur, kar, soğuk ve diğer zorlukların üstesinden geleceği kesin. Özellikle bayanların ayakları üşüdüğünde günü zehir olur ve sağlıkları tehlikeye girer. Hal böyle olunca ayakkabı üreticilerinin sorumlulukları iki katına çıkar. Bu yıl üretilen çizmelerin tamamı zor kış ve son bahar koşulları gözetilerek hazırlanmışlar. Kısa etek tutkularının vaz geçilmezi olan çizmeler, çok şık duruyorlar.

Hanımlar her şeyin en iyisini hak ediyor diyen Pelin ayakkabı sizlere sundukları bol çeşit seçenekleri ile her kıyafetinize uyum sağlayacak ayakkabıların tamamını özenle hazırlamış. Pelin ayakkabının bizlere sunacak olduğu ayakkabılara bakalım. Dolgu topuk benim ayakkabım diyenler için, zarifliği ile boy gösteren dolgu topukluların bu yıl yine tasarım ve renk seçeneği konusunda cimri davranılmamış. Boy kompleksi yaşayanlar için ince bir düşünce ilen hazırlanan platform topuklular yılın en beğenilen ayakkabıları içerisinde. Keza yine apartman topuk ayakkabılar da aynı üstelin bu modellerin tamamının renk seçeneği bol tutulmuş. Benim ayakkabım hem kadınsı duracak hem de ayağım içerisinde rahat edecek diyen hanımlar için yumurta topuklu ayakkabılar yine yılın tutulan modelleri arasında yer alıyor. Yumurta topuk kadar şık bir model olan mantar topuklu ayakkabılarda hem şıklık, hem de rahatlık sunan ayakkabılar arasında ye alıyor. Modayı takip edemeyenler için yakından takip eden pelin ayakkabı hanımların ayaklarına özgüven getiriyor.

4 thoughts on “Pelin Ayakkabılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.