Rahat Topuklu Ayakkabılar

Şık ve Rahat Topuklu Ayakkabılar

Gelişen ve her geçen gün farklılaşan moda anlayışına göre yüzlerce farklı model ve tasarım ile karşımıza çıkan kadın ayakkabı modelleri son yıllarda daha çok kadın ruhunu yansıtan zarif bir çizgide ilerliyor. Yeni tasarımlarda, topuklu ayakkabılar daha çok ayağın zarifliğini vurgulayan modeller diyebiliriz.

Özellikle son birkaç yıl öncesine göre artık her mekanda kullanılabilecek, günlük kombinlerinizde bile size sınır getirmeyecek, yaşa uygun yeni tasarımlar üretilmeye başlandı.  Özellikle genç bayanların topuklu ayakkabı konusunda en büyük kurtarıcısı olan Pelin Ayakkabı da yeni modelleri ve birbirinden şık tasarımları ile 2016-2017 koleksiyonunun en gözde markalarından biri. Siz de koleksiyondaki tasarımları inceleyerek kendinize yeni bir tarz yaratabilirsiniz.

topuklu-ayakkabi-walpaper-pelinin-ayakkabilari

Dinamik ve Eğlenceli Topuklu Ayakkabı Tasarımları

Pelin ayakkabı özellikle genç olanlar ve genç kalmak isteyenler için tasarlamış olduğu modeller ile dikkat çekiyor.  Tasarımlardan renk olarak pastel renklerin en güzel tonlarından tutun, koyu ve sıcak renklere kadar her türlü renk tonu mevcut. Bu tonlarını şık kombinleriniz, salaş günlük kıyafetleriniz ve benzersiz tarzınız ile birleştirerek kendi stilinizi ortaya çıkartabilme imkanına sahipsiniz.

Pelin Ayakkabının pek çok markadan farkı size ayakkabı seçimi konusunda son derece faydalı bilgiler sunuyor olması. Ayakkabının ruhundan anlayan kadınların adresi olan Pelin Ayakkabı, artık içinde rahat etmediğiniz, kendiniz gibi olamadığınız ve diken üstünde hissettiğiniz topuklu ayakkabı modellerini geride bırakabilmenizi sağlayacak kadar çok tasarım sunmakta.

Tek ve Çift Bantlı Zarif Topuklu Sandaletler

bantli-topuklu-ayakkabi-pelinin-ayakkabilari2016 topuklu ayakkabı modelleri arasında yer alan ve aslında geçtiğimiz seneden beri en zarif tasarımlar olarak kabul edilen tek bant ya da çift bant topuklu sandaletler özellikle mezuniyet gecelerinde sıkça tercih edildi. Platform topuk ayakkabılara göre çok daha kibar görünen ve yürüyüş açısından da sağlam bantları ile büyük kolaylık sağlayan bu modelleri pek çok kıyafet kombini ile birleştirebilmeniz mümkün.

Peki, Pelin Ayakkabınıntopuklu sandalet modelleri arasında hangi tasarımlar var? Bu yılki tasarımlarda, leopar desenli çapraz bantlı zarif model ile birlikte taşlı modeller en dikkat çeken tasarımlar arasında yer aldı. Bunun haricinde kırmızı topuklu sandalet modelleri de gözde tasarım olma özelliğini koruyor diyebiliriz.

 

Yazlık Booti Modelleri

Son dönemlerin dikkat çeken bir diğer tasarımı olan yazlık bootiler, dinamik, rahat ve cool görüntüleri ile giyeni büyülüyor diyebiliriz. Bu modeller bir yaz ayakkabısı için fazla koyu renk ve kapalı gibi gözükse de iyi bir tasarımcının elinden çıkan modellere eklenmiş minik zarif ve seksi detaylar ayakkabıyı adeta bir şaheser haline getiriyor.

Model olarak beğenebileceğiniz pek çok booti tasarımına yer vermiş olan Pelin Ayakkabı, kış koleksiyonunda da genç kızların çok hoşlandığı bu modellerin devamına yer verecek gibi gözüküyor.

Kırmızı ve Mor Stiletto Modelleri

Topuklu ayakkabıda bir klasik haline gelmiş olan stilettolar ise hem pantolonlar hem de etekler ile mükemmel şıklık sağlamak için ilk adresiniz olmalı. İşe giden bayanların vazgeçilmezi stilettolar, aslında günlük salak kıyafetlerle bile bir araya getirilebilir. Yalnızca süet ya da mat deri stilettoları tercih etmeniz bu noktada önemli olacaktır.

Kalem pantolon ve kalem etekler stiletto ile kullanılabilecek en güzel seçeneklerdir. Pelin ayakkabı kırmızı ve mor stiletto modelleri ile karşınıza çıkmaktadır. Kırmızı ve morun farklı tonları ile tasarlanmış bu modelleri, şık ve ışıltılı elbiseler ile kombinleyebilme imkanınız bulunuyor. Özellikle ayağınızın zarif yapına çok yakışacak püskül ve bant ayrıntılarını içeren stilettolar, ilk tercihleriniz arasında yer alabilir.

3 thoughts on “Rahat Topuklu Ayakkabılar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.