Stiletto

Stiletto Ayakkabı

Şık davetler, düğünler, mezuniyet törenleri ve iş yemekleri… Tüm bu organizasyonlar için tercih edebileceğiniz, sizi mükemmel hissettirecek en ideal ayakkabı modeli elbette ki stiletto ayakkabı modelleri olmakta. Yüzlerce farklı renk ile ruhunuzu ve tarzınızı yansıtabilen, şık, konforlu, hareketli ve sade tasarımları ile özgün stilinizi perçinleyebilen modeller Pelin ayakkabı koleksiyonunda yer alıyor. Stiletto deyince çoğu bayanın aklına, gereğinden fazla şık hatta kokoş denilebilecek kombinler gelse de doğru kıyafet seçimi ve ayakkabı tercihi ile durumu tam tersine çevirip ortama ve yaşınıza uygun giyinebilirsiniz.dore-gelin-ayakkabisi

En Asil Stiletto Tasarımları

Stiletto modelleri, genellikle klasik olarak sivri burunlu, çivi topuklu, keskin ayakkabı modelleri olarak düşünülmekte. Ancak bu modeller sıkça kullanılmaya başlanmış bağcık ve bilekten atkı detayları, bahsedilen o keskinliği biraz olsun yumuşatmak, daha hareketli ya da yaşınıza uygun canlı bir tasarım yaratmak için oldukça ideal.

Pelin Ayakkabı da genç hanımlar için tasarlamış olduğu özel stiletto modellerinde bu detaylara sıkça yer veriyor. Pudra rengi, topuğu açıkta bırakan arka bağı bulunan stiletto modeli, özellikle mezuniyet törenlerinde açık renk bir elbise ile kombinlemek için oldukça ideal bir seçenek olabilir.

 

Siyah Stiletto Modelleri

Siyah stiletto ayakkabı, ayakkabı dolabınızda mutlaka ama mutlaka bulunması gereken bir model olarak karşınıza çıkıyor. Özellikle hızlı seçim yapmak durumunda olduğunuz zamanlarda, her türlü kıyafet rengi ile rahatça kombinlenebilen, şık ve zarif bir seçenek olarak siyah stilettoları asla göz ardı etmemelisiniz. Hatta bu tasarımlardan bir adet süet e bir adet rugan tasarımı ayrı ayrı bulundurmanız hem günlük kombinleriniz hem de gece kombinlerinizi hızlı ve şık biçimde tamamlamak için oldukça gereklidir.siyah-her-yeri-renkli-tasli-platformlu-ayakkabi-modeli

Özgün Stiletto Tasarımları

Stiletto modelleri, kumaş pantolonlar, kalem etekler, dar mini elbiseler ve tulumlar ile giyilebilir. Gördüğünüz gibi hemen hemen her kombin ile muazzam bir uyum yakalayabileceğiniz bu modellerin tüm renklerini, Pelin ayakkabının eşsiz tasarımları içinden tercih edebilme imkanınız bulunuyor.

Mor, mavi, siyah, kırmızı ve hatta ebruli renkleri bile bulabileceğiniz bu koleksiyonda, stilettonun ihtişamını kart kat artıran tasarımlar mevcut. Örnek verilecek olursa, ayakların birbirine bakan iç kısımlarını tamamen açıkta bırakarak ayağı üstten sıkıca kavrayan çivi topuk stiletto modelleri, seksi bir kombinin en önemli parçası olmaya aday bir tasarım olarak karşınıza çıkıyor.

Fiyonklu Stiletto Modelleri

Elbette daha sade, hanım hanımcık bir tercih için fiyonklu stiletto modellerini de tercih edebilirsiniz. Ayakkabının en kısmına yerleştirilen kurdele şeklindeki ayrıntılar özellikle süet stiletto modellerinde sıkça karşılaşabileceğiniz detaylar arasında yer alıyor. Açık renk stiletto modellerinde bu tip tasarımları tercih ederek sade ve asil bir görünüm yakalayabilme imkanınız bulunuyor.

Kırmızı Rugan Stilettolar

Kırmızı rugan stilettolar ya da leopar desenli stilettolar, genellikle stilinde cesur tercihlerden yana olan hanımların kullandığı modeller arasında yer alıyor. Bu tip ayakkabılarda, topuk kısmında yer verilen minik gol süslemeler ya da silver detaylar ayakkabıyı daha da ihtişamlı gösteriyor. Özellikle kalem etekler ve dar elbiseler ile tercih edilmeye uygun olan bu modelleri tulumlarınız ile de şık bir şekilde bir araya getirebilirsiniz.

Dolgu Topuk Stiletto Modelleri

Stiletto modellerinde geçtiğimiz yılın en rahat stiletto tasarımı ilan edilmiş dolgu topuk süet stilettolar da seçenekleriniz arasında bulunabilir. Bu modeller, stilettonun şıklığını koruyarak yürüyüşünüze biraz daha konfor katmak adına tasarlanmış zarif modellerdir. Kırmızı, siyah, mor ve aklınıza gelebilecek her türlü renk ile karşınıza çıkan bu modeller akşam yemekleri için uygun tercihler olabilmektedirler.

kalin-kirmizi-stiletto leopar-kirmizi-stiletto Kırmızı Stiletto

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.