Yeni Yıl Ayakkabıları

YENİ YILDA YENİ AYAKKABILAR AYAĞIMIZA GELDİ

Gün geçmiyor ki, hayatımıza yeni bir ürün girmesin ve bizleri o ürünün hayalini kurmaya her an devam etmiyor olalım. Özellikle hanımlar olarak hele bu ürün ayakkabı ise, değmeyin o zaman keyfimize. Hele hele de ayakkabılar arasında topuklu ayakkabılar varsa o zaman durum bizler için iki katı önem taşımaya başlamış demektir. Düğünümüz olur, biz ayakkabı mağazasındayız, bir davet veya organizasyonda baş konuk oluruz bir yine nerede hangi model var ve yılın en tutulan ayakkabı modeli neydir diye deli gibi araştırmalar yaparız. Gece veya gündüz katılacağımız davet eğer ağır bir organizasyon ise bize de en şık topukluyu bulup kıyafetimiz ile kombin yapmak düşüyor. Bu yazımda siz meraklılarına birkaç topuklu modelinden bahsetmek istiyorum. Topuklu ayakkabıların tamamında hanımların biraz yorulacağı garantidir. Fakat bu sıkıntıyı en aza indirmekte yine hanımların elindedir. Ayağınıza uygun ayakkabıyı bulamadıysanız, ayakkabı ya çok geniş ya da çok dar ise o zaman iyi yorulmayı göze almışsınız demektir. Sağlığınızı garanti altına almak istiyorsanız ayağınızın tamamını sıkmadan kavrayacak seçimlerde bulunmalısınız. Hele söz konusu giyilecek olan topuklu ayakkabı ise bu dikkati iki katına çıkarmanız inanınız ki sizlerin yararına olacaktır.

Biz bayanlar için topuklu ayakkabı modelleri nelermiş ve yeni tasarımların renk seçenekleri nedir bakalım. Öncelikle sizlere piyasada var olan ayakkabıların modellerini anlatalım. Bu modellerin tamamında renk seçeneği bulunmakla birlikte yazlık kışlık ve mevsimlik kullanımlar için seçenekler bulunuyor. Klasik bir model olan stiletto ayakkabının her kıyafetle uyumlu olarak kullanılabileceğiniz biliyoruz. Yine özellikle gece dışarı çıktığımızda kullanacağımız apartman topuk, her yıl bizimle olmaya devam ediyor. Bu ayakkabıyı daha çok resmi davetlerde kullanabilirsiniz. Yine gündüz gece ayırt etmeden kullanabileceğiniz bir diğer ayakkabı ise, yumurta topuktur. Bu modeli çok spor tarz hariç bütün kıyafetlerinizin altında kullanabilirsiniz. Özel davetleri de kaldırabilecek bu modeli, pantolonlarınızın, eteklerinizin altında kullanabilirsiniz. Rahat bir topuklu istiyorsanız yumurta topuk sizlerin ayaklarını yormadan günü bitirmenizi sağlar. Şimdi ise spor tarz sahipleri için silim topuklulardan bahsedelim. Çok ince bir tabana sahip olan bu model, özellikle gençlerin fazlaca kullandıkları bir tarzdır. Günlük yaşamınızda kullanabileceğiniz bu modeli davetler içinde kullanabilirsiniz. Dabi ki şunu da hatırlatalım ki, bu ayakkabıyı sadece spor kıyafetler ile kombinleyiniz. Gelin ayakkabısı olarak da kullanılan mantar topuk ayakkabı yine özel günlerde tercih edilebilecek bir modeldir. Kısa sürecek davetlerinizde bu modeli abiye kıyafetleriniz ve abiye tarzı çanta ile kullanabilirsiniz.

Sizler için topuklu ayakkabıları anlatmaya devam edelim. Hanımları şımarmak en çok sizin hakkınız dercesine ayakkabı modeline boğan tasarımcılar bu sene çok uçuk modeller çıkarmışlar. Özellikle topuklularda hepimizi kendilerine hayran bırakacak olan çok model var. Bu modellerin anlatımızda zorlanmakta olan ben, sizlerde modelleri gördüğünüzde bana hak vereceksiniz. Ayakkabı sektörünün öncüleri olan markaların bu yıl biz hanımlar için hazırladıkları modelleri görünce hem hangi kıyafetinizle giyeceğinize oracıkta karar vereceksiniz. Günün her saatinde sizlere şıklığı doruklarda yaşatacak olan modellerin tamamında çok sayına renk seçeneği de var. Bu seçenekler sayesinde her kıyafetiniz için kolayca bir model beğenmiş olacaksınız. Dört mevsim sizlere eşlik edebilecek kapasiteye sahip bu modelleri, sizin için önemli olan her gününüzde kullanabilirsiniz. Zarafetin öncüsü olmak bizlerinde hakkı diyorsanız kendinizi içlerinde prenses gibi hissedeceğiniz yeni yılın yeni modellerine bakıp size hitap eden modeli bulun ve her giydiğinizde kendiniz ile bir kez daha gurur durun

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.